Online Diyet

Büyük şehirlerde yaşayan kişiler yoğun çalışma hayatı nedeniyle kendine ayıracak özel vakit bulamamaktadır. Beklentilerin artması, uzayan mesai saatleri nedeniyle ve gün geçtikçe artan trafik yoğunluğu kişilerin kendileri için zaman ayırmalarını
zorlaştırmaktadır. Kendisine ayıracak vakitleri kalmayan ve diyetisyene randevu oluşturmakta problem yaşayan kişiler için takipli online diyet ve bu program içerisindeki diyetisyen ile beslenme ve diyet desteği büyük çözüm olmaktadır. Normal diyet sürecinden tek farkı haftada 1 kez aynı saat ve aynı kıyafetlerle danışanın kendisinin ölçüm yapmasıdır.

Vücut analiz sonuçlarına göre yaşam koşullarınız, vücudunuz ve size en uygun diyet programları hazırlanır. Hangi ilde olursanız ya da ülkede fark etmeksizin diyetisyenlerimizden online diyet hizmeti alabilirsiniz. Haftada bir kez danışanın belirlediği iletişim şekliyle görüşmeler yapılmaktadır. Her an iletişim halinde olunduğu için online diyet düşünülenin aksine kolay ve aynı zamanda motivasyon üst düzeyde tutulmaktadır.

Kişiye Özel Beslenme Listesi

Beslenme alışkanlarınız göz önüne alınarak hazırladığımız beslenme programı 

Beslenme Eğitimi

İdeal kiloya ulaştıktan sonra sürdürülebilir alışkanlıklar kazandırmak hedefiyle yapılan koruma programı

Whatsapp Destekli Online Görüşme

Online diyet sürecinde sürekli bir kontrol ve takip mekanizması işlediği için kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz

Online Diyet tanıtım videomuzu buradan izleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşmayı ihmal etmeyin.